ÇINAR
 
Sektördeki öncü olan Çınar Olukçuluk ve Çatı Sistemleri, her yapıya uygun sayısız ve özel seçenek sunar. Aradığınız mükemmel çözüme Çınar Olukçuluk ve Çatı Sistemleri ile ulaşacaksınız.

Ürünlerimiz dekoratif bir görünüme sahiptir. Eksiz üretildiğinden su sızdırmaz. Müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, ürünleri tedarik etmekte ve güçlü pazarlama ağı ile Sakarya’nın her noktasına bu ürünleri tanıtmaktadır...
 
 Olukçuluk
Oluk sistemleri ile binalarınız daha uzun ömürlü, çatılarınız da hafif, üstelik istediğiniz renk seçenekleri ile hem estetik hem ergonomik hemde ekonomik seçenekler ile hizmetinizdeyiz.
 Çatı Sistemleri
Çatı problemleriniz, çatı izolasyonlarınız ve çatı aktarmalarınız Çınar Oluk güvencesiyle komple yapılmaktadır. Ekonomik fiyatlar, kaliteli işçilik, kalite ürün ile özel çatı projelerinizde hizmetinizdeyiz.
OLUKÇULUK VE ÇATI SİSTEMLERİ
 
Eksiz OlukOluk RulosuYatay Düşey OlukDüşey İniş Borusu
 
Metal ÇatıMetal Kiremit ve ÇatıÇatı Dere YatağıBaca Kenarı
 
Müşterilerimiz için tamamlamış birçok projeden birkaçıdır. Profesyonel bir hizmet sunmak danışmanlık, ücretsiz bir tahmin, tasarım, malzeme ve montaj arzını kapsamaktadır...
UYGULAMALAR
 
 
 
SAKARYA
OLUKÇULUK

Yağmur oluğu sistemi benzersiz estetik görünüm tasarımı ve teknik üstünlükleri sunmuş olduğu renk seçenek...
ADAPAZARI’NDA
ÇATI AKTARMA

Çatılardan beklenen en önemli işlevlerden biri de su yalıtımı sağlamasıdır. Kiremit çatı örtüleri dış...
OLUK ve ÇATI
SİSTEMLERİ

Ergonomik yapısı, paslanmaya karşı garantisi, sağlamlığı, yangından etkilenmeme gibi birçok özelliği nedeniyle...
Pro WEB